Home دسته‌بندی نشده آموزش انیمیشن ساده

آموزش انیمیشن ساده

0

مدل سازی و انیمیشن سه بعدی کار ساده و سبکی نیست. شما و افرادی که با آنها کار می کنید همیشه وقت و هزینه کافی برای یادگیری نحوه ایجاد انیمیشن و یادگیری انیمیشن ندارید. اگر به دنبال دوره آموزش انیمیشن و انیمیشن هستید ، ادامه مطلب را بخوانید.

اگر به شما بگویم Mixamo همه کارها را انجام می دهد در مورد یادگیری انیمیشین. چطور؟ محکم نگه دارید ، من می خواهم حجم کار شما را کم کنم.
Mixamo این کار را با یک سیستم اتصال خودکار ، شخصیت های سه بعدی از قبل طراحی شده ، انیمیشن های از قبل ضبط شده و سفارشی سازی درون برنامه انجام می دهد.
در این مقاله ، ما طریقه ساخت انیمیشن هستیم. و ما 4 راهی را پیدا خواهیم کرد که Mixamo به انیمیشن کمک می کند:
Mixamo شخصیت های شما را برای شما آماده می کند.
Mixmo حجم عظیمی از شخصیت های از پیش ساخته / جعلی دارد.
Mixamo مجموعه ای از انیمیشن های از پیش ضبط شده را نگهداری و به روز می کند.
Mixamo تغییر انیمیشن ها را متناسب با سبک شما آسان می کند.
Myxmo با یک سیستم اتوماتیک ساده موجب صرفه جویی در روز می شود – اگر وقت داشته باشید جایگزین بازی واقعی می شود. تمام شخصیت های موجود در کتابخانه Mixamo در حال حاضر جعلی هستند. اگر می خواهید خلاق باشید ، این فقط چند مرحله آسان است.
در اینجا نحوه استفاده از Mixamo برای ایجاد شخصیت سه بعدی خود آورده شده است:
شخصیت خود را در یک بسته سه بعدی به انتخاب خود ایجاد کنید و آن را به عنوان یک فایل OBJ ذخیره کنید.
Mixamo را در مرورگر خود باز کنید.
با استفاده از حساب Adobe خود به سیستم وارد شوید یا یک حساب کاربری ایجاد کنید تا به طور رایگان در طراحی انیمیشن جستجو کنید.
روی Load Symbol کلیک کنید و پرونده OBJ را بارگیری کنید.
اگر Mixamo شخصیت شما را دریافت کرد ، می توانید Next را کلیک کنید.
دستورالعمل ها را دنبال کنید و نشانگرها را طبق دستورالعمل ها قرار دهید اشاره گرهای شناور خطایی ایجاد می کنند و Mixamo لغو و دوباره راه اندازی می شود. اگر شخصیت شما انگشت ندارد ، روی منوی کشویی با عنوان Normal Skeleton (65) کلیک کنید و No Fingers (25) را انتخاب کنید.
روی Next کلیک کنید و آماده سازی شخصیت شما حدود 2 دقیقه طول می کشد.
سعادت! شخصیت شما متصل است!
Mixmo دارای یک کتابخانه برای شخصیت های از پیش ساخته شده است.
تا زمانی که یک مدل سه بعدی با استعداد نباشید ، بیشتر مدل های شما مانند شخصیتی از نمایش تلویزیونی Aardman ، Murphy به نظر می رسند. بد نیست ، اما گاهی اوقات شما یک مدل واقع گرایانه و روان می خواهید که متناسب با سبک پروژه فعلی شما باشد! Mixmo دارای یک کتابخانه عظیم و درحال رشد از شخصیت های آماده برای انتخاب است.
در اینجا مراحل انتخاب شخصیت در Mixmo وجود دارد:
روی کاراکترها کلیک کنید
لیستی از نویسه ها ظاهر می شود.
برای نمایش نتایج جستجو ، یک رشته جستجو وارد کنید زیرا همه کاراکترها قابل مشاهده نیستند.
برای بزرگ کردن دامنه ، مقدار صفحه را به 96 تغییر دهید.
با گردش کار جدید Adobe ، می توانید دارایی های سفارشی خود را با چندین مدل ایجاد کنید. Mixamo به طور مداوم در حال به روز رسانی است ، بنابراین در مورد چگونگی ادغام آن با به روزرسانی های نرم افزاری آینده با ما همراه باشید.
Myxmo یک کتابخانه رایگان از انیمیشن های از پیش ضبط شده برای شخصیت های شما ارائه می دهد. شخصیت های متحرک یک شکل هنری هستند. اما وقتی کاراکترهای دو بعدی را در After Effects با شخصیت های سه بعدی جایگزین می کنید ، باید برای یک لیوان نفرین دوم هزینه کنید. میکسامو کار خود را با کتابخانه عظیمی از انیمیشن های از پیش ضبط شده برای انتخاب انجام می دهد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here