Home دسته‌بندی نشده آموزش رویت برای رفع مشکل تضاد Revit Plot با Windows Security Update

آموزش رویت برای رفع مشکل تضاد Revit Plot با Windows Security Update

0

اگر از Revit استفاده می کنید ، ممکن است این پیام خطا را مشاهده کنید:

“Revit نمی تواند شروع به چاپ کند زیرا نمی تواند به چاپگر مشخص شده متصل شود. لطفاً اتصال چاپگر خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید.”

اینجا کلیک کنید

من برخی از کاربران را در انجمن های مربوطه ارسال کرده ام. Revit به خوبی انجام شده است ، اما ناگهان او این اشتباه را انجام می دهد ، خصوصاً در برنامه ریزی های گروهی. برنامه های دیگر را می توان بسیار خوب منتشر کرد. فقط Revit تحت تأثیر قرار می گیرد.

مشکل آخرین بروزرسانی امنیتی برای ویندوز است. اگر Windows Update را اخیراً نصب کرده اید ، سعی کنید آن را حذف نصب کنید و ببینید آیا مشکلی را برطرف می کند.

پشتیبانی فنی. jpg

اگر از ویندوز 10 استفاده می کنید ، K3172729 را حذف نصب کنید و اگر ویندوز 7 را اجرا می کنید ، K3177725 را حذف نصب کنید. من ندیده ام که کاربران ویندوز 8 این گزارش را گزارش دهند ، اما می توانید از نظر بروزرسانی بررسی کنید.

بیشتر کاربران Revit می خواهند اشیا-با ارتفاع زیاد را از بین ببرند. روش های مختلفی برای حل این مشکل وجود دارد ، به عنوان مثال ، دور زدن ویژگی های گرافیکی در این مقاله. راه حل دیگر ایجاد دو نمای و پیوستن به جدول است.

Revit 2017 بسیار راحت تر خواهد بود. Autodesk Revit نکات مفصلی را در سال 2017 اضافه کرد. تصویر زیر تفاوت بین نمای دقیق لیست نشده و نمای عمیق لیست نشده است.

Deep_Review

از نکات عمیق می توان از گزینه های ارائه گرافیکی استفاده کرد. روی دکمه Visual Styles در پایین پنجره نمایش کلیک کنید و آن را از لیست انتخاب کنید.

گزینه های نمایش گرافیکی

برای مشاهده گزینه ها ، روی پیکان کنار دسته دستورالعمل های عمق کلیک کنید. برای فعال کردن این گزینه گزینه های دقیق را مشخص کنید.

برای تغییر افکت می توانید نوار لغزنده را حرکت دهید. موقعیت شروع / پایان خاموش کردن ، حدی را تعیین می کند که در آن چیزها شروع به ناپدید شدن می کنند. با Fade Limit می توانید شدت اشیا specified مشخص شده را تنظیم کنید.

گزینه های عمیق مشاوره

برای دستیابی به اثر مطلوب ممکن است لازم باشد مقادیر مختلفی را امتحان کنید.

سرانجام ، Revit این ویژگی را دارد. معتقدم بسیاری از کاربران Revit ، به ویژه معماران ، سالهاست که این ویژگی را می خواهند. متأسفانه ، گزینه فقط محو شدن رنگ است. باعث نازک شدن اجسام دور نخواهد شد. من معمارانی را می شناسم که اشیا dist دور را با خط بسیار نازکی نقاشی می کنند اما از رنگ سیاه استفاده می کنند. من می دانم که آنها آن را می خواهند!

بعضی اوقات ما نیاز به مشاهده نماهای سه بعدی مدل Revit شما داریم. این مزیت مدل سازی یک ساختمان سه بعدی است ، درست است؟ بازسازی سبک انجام دهید.

با این حال ، ممکن است لازم باشد ابعادی به نمایشگر سه بعدی خود اضافه کنید. ابعاد را می توان در طرح موازی اضافه کرد ، اما از منظر نمی توان اضافه کرد. قبل از اینکه بتوانید اندازه گیری ها را به درستی ترسیم کنید ، باید با صفحه کار کار کنید.

بیایید ببینیم چگونه می توانیم چنین نقاشی ایجاد کنیم.

با جعبه بخش ، یک نمایشگر سه بعدی ایجاد کنید
ابتدا بیایید نمایشگر سه بعدی خود را آماده کنیم. اگر می خواهید فقط بخشی از مدل خود را نشان دهید ، یک نمای سه بعدی با یک جعبه بخش ایجاد کنید. اگر با کادر بخش آشنایی ندارید ، به این پست در Revit Zone: Section Boxes مراجعه کنید.

جعبه کلیپ سه بعدی

اگر از Revit 2016 استفاده می کنید ، می توانید با انتخاب م componentsلفه ها و کلیک روی ابزار بخش های جعبه در برگه تغییر> نمای صفحه ، این کار را انجام دهید.

ابزار جعبه بخش

نمایشگر را به سه بعدی تغییر نام دهید تا توصیف بهتری به این نمایشگر داده شود.

در صورت لزوم وضعیت گرفتن را تنظیم کنید. و اجزایی را که نمی خواهید در این نمایشگر سه بعدی نمایش دهند مخفی می کند.

کار با هواپیمای کار
بعد یک جسم دو بعدی است. هنگامی که ما از یک ابزار ابعادی استفاده می کنیم ، در صفحه کار تنظیم شده قرار می گیرد. هنگام تنظیم بعد باید این مورد را تغییر دهید.

با کلیک روی تنظیم یک ابزار در صفحه کار می توانید یک صفحه کار جدید تنظیم کنید. این پنل در تب Architecture، Building and Systems موجود است.

یک هواپیمای کاری تنظیم کنید

روی ابزار کلیک کنید. برای تعیین هواپیما چند گزینه خواهید دید. در این مثال من از Pick a Plane استفاده می کنم. این گزینه به شما امکان می دهد هر سطحی را در مدل خود به عنوان مرجع انتخاب کنید.

هواپیما را انتخاب کنید

من ابعادی را برای نشان دادن پله ها و ارتفاع سطوح ایجاد می کنم. بنابراین من یک سطح عمودی پشت پله ها انتخاب می کنم.

سطح انتخاب شده

اکنون می توانم ابزار dimension را اجرا کرده و بعد را ایجاد کنم. سطوحی را که می خواهید اندازه بگیرید انتخاب کرده و بعد را قرار دهید.

سطوح_برای انتخاب

اگر می خواهید ابعادی را به فضای کاری دیگری اضافه کنید ، قبل از افزودن بعد ، فضای کاری جدیدی تنظیم کنید.

یادداشت ها و جلوه های بیشتری اضافه کنید تا نقاشی شما جذاب تر شود!
همچنین می توانید متن اضافه کرده و جلوه های تصویری اضافه کنید تا به نظر شگفت انگیز برسد. در این مثال ، من از یک خط نقاشی و سایه محیط استفاده می کنم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here