Home دسته‌بندی نشده آموزش طراحی کارت ویزیت آماده چاپ

آموزش طراحی کارت ویزیت آماده چاپ

0

گاهی ممکن است تصمیم بگیرید برای شغل خود به کمک آموزش طراحی کارت ویزیت کارت های ویزیت جدیدی طراحی کنید ، وقت کافی ندارید و می خواهید به سرعت این کار طراحی کارت ویزیت انجام شود. ترفند های مهم و کاربردی در این آموزش طراحی کارت ویزیت برای طراحی کارت های شغلی جدید و جالب که با اضافه کردن اطلاعات مخصوص به سازمان شما و اطلاعات تماس آن مثل شماره تماس و ایمیل و آدرس آماده ی چاپ باشند به شما ارائه می شود.

ایجاد کارت ویزیت زیبا نیازمند یکسری اقدامات و اصول طراحی کارت ویزیت است که در آموزش طراحی کارت ویزیت وجود دارند و در صورتی که به درستی رعایت شوند می توانند اطلاعات شما را به خوبی به مخاطبانتان نشان دهد.

طراحی ساده کارت ویزیت به کمک دوره های آموزش طراحی کارت ویزیت به شما امکان می دهد اطلاعات تماس را پوشش دهید. کارت چاپ نهایی با گوشه های گرد شده بریده می شود ، بنابراین ما پرونده آماده چاپ را متناسب با ابعاد ، خون و مرزها آماده می کنیم. بیایید این آموزش طراحی کارت ویزیت را شروع کنیم و با هم مراحل طراحی کارت ویزیت را ببینیم.

برای آموزش کارت ویزیت آخرین طراحی کارت ویزیت DIE-CUT را بررسی کنید

در ابتدای آموزش طراحی کارت ویزیت،  Adobe Illustrator را باز کرده و سند جدیدی ایجاد کنید. من برای این طراحی کارت ویزیت از UPrinting استفاده می کنم ، بنابراین از اندازه های 3.5 2 2 با حاشیه 0.125 استفاده می کنم. این طرح دو طرفه خواهد بود ، بنابراین 2 عدد را در تنظیمات صفحه هنری قرار دهید و اصول طراحی کارت ویزیت را رعایت کنید.

نحوه ساخت کارت ویزیت به این شکل است که در اولین صفحه هنری ، یک مستطیل سفید ، از جمله نمودار خونریزی قرمز ، بکشید. برای شروع آموزش طراحی کارت ویزیت،  ترسیم خطوط تقاطع افقی و عمودی از ابزار Line استفاده کنید.

خطوط متقاطع را به طرح اضافه کنید ، این بار کلید Shift را به صورت مورب نگه دارید.

طبق راهنمای آموزش طراحی کارت ویزیت همه خطوط متقاطع را انتخاب کرده و یک گزینه لیست را انتخاب کنید یا CMD + 8 را فشار دهید.

در این روش طراحی کارت ویزیت، یک مستطیل سفید به قسمت انتخاب اضافه کرده و سپس روی دکمه split از پالت Pathfinder کلیک کنید.

راست کلیک کرده و Reject Group را انتخاب کرده و سپس برای پایان دادن به خط خارج از سند انتخاب کنید.

یک طرح رنگ برای طراحی قرار دهید (این از ColorLovers است) و سپس شروع به پر کردن اشکال تصادفی با اولین رنگ صفحه می کنید.

به پیمایش در میان رنگ ها در آموزش طراحی کارت ویزیت ادامه دهید تا جای خالی را با مثالهایی از پالت پر کنید.

نمونه های رنگ را کپی کرده و شیب های روشن را برای لحن کم رنگ تر از رنگ اصلی ایجاد کنید.

با استفاده از ابزار شبکه جادویی تمام اشکال را با اولین رنگ از پالت انتخاب کنید ، سپس برای نحوه طراحی کارت ویزیت از ابزار Eyedropper استفاده کنید تا رنگ صاف را با یک شیب جدید جایگزین کنید.

پس از استفاده از گرادیان fill در همه اشکال ، بزرگنمایی و استفاده از ابزار Gradient برای تغییر تصادفی جهت کوه برای هر شکل.

قسمتهای پر کردن و جایگزینی تصادفی یک مثال بسیار جالب برای پر کردن پشت پیرمرد است.

راهنماهای هوشمند آموزش طراحی کارت ویزیت را روشن کنید و سپس با استفاده از ابزار Pen انتخابی را در مرکز کارت پر کنید تا فضای لازم برای URL وب سایت فراهم شود.

آدرس وب سایت خود را با قلم دلخواه خود وارد کنید ، سپس اندازه را کمی تنظیم کنید تا از اهمیت پیشوند و پسوند کاسته شود. با استفاده از تیره ترین رنگ پالت آن را پر کنید.

عنصر متن و شکل اطراف آن را انتخاب کنید ، سپس یک کلیک کنید تا شکل به عنوان شی اصلی انتخاب شود. در این روش طراحی کارت ویزیت برای قرار دادن متن در ظرف خود از ابزار تراز استفاده کنید.

ابزار Rounded Rectangle را دریافت کرده و روی صفحه هنری کلیک کنید تا ابعاد خاصی را وارد کنید. 2.5 در 2 را وارد کنید با شعاع 0.25.

بر روی مستطیل تازه ایجاد شده کلیک راست کرده و گزینه Create Guides را انتخاب کنید. با این کار در آموزش طراحی کارت ویزیت دستورالعمل هایی ایجاد می شود تا بینشی از نحوه برش کارت هنگام چاپ داشته باشید.

با کامل جلوی کارت ، زمان حرکت به عقب است. یک مستطیل را که صفحه هنری دوم را پوشش می دهد ، با یک نمونه از پالت پر کنید.

یک سری از اشکال پر جنب و جوش را از جلوی کارت انتخاب و کپی کنید و برای ادامه الگو ساخت کارت ویزیت آنها را در قسمت پشت قرار دهید. این اشکال را از پایین سمت چپ کارت قرار دهید.

در فضای سفید باقیمانده ، از ابزار نوشتاری برای وارد کردن نام ، عنوان و جزئیات تماس خود با استفاده از یک نوع متن به انتخاب خود استفاده کنید. با تغییر حالت و اندازه عناصر متن خاص ، برجستگی بصری پیدا کنید.

دو شماره تلفن تماس در کنار هم قرار گرفته اند ، بنابراین یک گلوله کوچک با ابزار دایره بکشید تا آنها جدا شود.

در این بخش از آموزش طراحی کارت ویزیت، عناصر متن را تراز کنید ، سپس آنها را دقیقاً به گوشه پایین سمت راست منتقل کنید. کلید Shift را نگه دارید ، سپس عناصر متن را به فضای مربوطه منتقل کنید.

طراحی کلی کارت ویزیت کامل است ، بنابراین بیایید پرونده را برای چاپ آماده کنیم. ابتدا همه را انتخاب کرده و تمام عناصر متن را به رئوس مطالب تبدیل کنید تا از بروز مشکلات مربوط به قلم در مورد چاپگر جلوگیری کنید.

مطابق آموزش طراحی کارت ویزیت به File> Save As بروید و گزینه PDF را انتخاب کنید. در تنظیمات ، پیش تنظیم را به Press Quality تغییر دهید و سپس استاندارد را به آنچه چاپگر شما توصیه می کند تغییر دهید. در این حالت این پرونده PDF / X-1a: 2001 است. شما همچنین گزینه هایی برای افزودن علائم برش دارید ، اما در این حالت آنها لازم نیستند ، بنابراین گزینه فقط استفاده از تنظیمات شستشوی سند انتخاب شده است.

این آموزش طراحی کارت ویزیت به پایان رسید و الان طرح کارت ویزیت آماده چاپ آماده ارسال به چاپگر مورد نظر شما است. هنگامی که آنها به انتشار می رسند ، محصول نهایی را با توجه به ابعاد مشخص شده در پرونده چاپ ، اندازه می بینید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here