Home دسته‌بندی نشده آنچه طراحان گرافیک در رابطه با سینما فوردی باید بدانند

آنچه طراحان گرافیک در رابطه با سینما فوردی باید بدانند

0

سینما فوردی ابزاری اساسی برای هر طراح حرکتی است ، اما واقعاً چقدر آن را می شناسید؟ چند بار از زبانه های منوی بالا در سینما فوردی استفاده می کنید؟ احتمال این وجود دارد که شما احتمالاً تعداد انگشت شماری از ابزارهایی را که استفاده می کنید در اختیار دارید ، اما در مورد ویژگی های تصادفی که هنوز امتحان نکرده اید چه می کنید؟ برای یادگیری سینما فوردی بهترین راه شروع دوره های آموزش سینما فوردی است. اگر به یادگیری سینما فوردی علاقه مندید میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

https://maktabtv.com/category/cinema4d/

در آموزش سینما فوردی از تفاوت سینمای 4 بعدی با هودینی گیج شده اید؟ هر دو اسب کار هنرمندان سه بعدی هستند ، اما کدام یک برای شما بهترین است؟
دنیای طراحی در حال حرکت به خوبی از Cinema 4D و پتانسیل آن برای ایجاد پروژه های سه بعدی عالی خیلی سریع آگاه است. از طرف دیگر ، هودینی اغلب به عنوان یک برنامه مرموز و دست نیافتنی دیده می شود ، دارای قدرتهایی که فقط توسط جادوگران فنی پایتون قابل استفاده است.

در آموزش سینما فوردی یک منحنی یادگیری پیچیده برای هودینی حقیقت را تأیید می کند ، اما من اغلب متوجه می شوم که هنرمندان MoGraph از برنامه خیلی کم می ترسند ، که با توجه به موضع گیری این برنامه ناراحت کننده است.

چیزی که مردم معمولاً هنگام تصور یک هنرمند هودینی به آن فکر می کنند.
برای آموزش سینما فوردی من به عنوان یک هنرمند سینمای هودینی و 4D ، یاد گرفتم که چه زمانی و کجا باید از این دو برنامه در پروژه های MoGraph استفاده کرد. با سخت کوشی و آموزش ، رابطه را ایجاد کردم تا بفهمم چرا یک هنرمند ممکن است یکی را از دیگری انتخاب کند.
بنابراین اگر تا به حال در مورد تفاوت این دو ابزار شگفت انگیز فکر کرده اید ، به جای مناسب رسیده اید. بیایید نگاهی به تفاوت این ابزار خارق العاده بیندازیم.

آموزش سینما فوردی

چه نوع پروژه های حرکتی برای Cinema 4D بهترین هستند؟
Cinema 4D یک برنامه کاملاً گرد و به خصوص برای پروژه های متمرکز بر طراحی است. اجرای C4D واقعا سریع است و به کاربران امکان می دهد در هر پروژه ای مثمر ثمر باشند. در نتیجه ، Cinema 4D برای طراحی فریم های سبک ، پروژه هایی با زمان چرخش سریع و پردازش سبک های مختلف از بسیار گرافیکی تا واقع گرایانه گزینه ای عالی است.
همه چیز توسط Toast
ویژگی های برجسته در سینمای 4D برای طراحان حرکت
ابزار تایپوگرافی
ویژگی های تایپوگرافی در سینمای 4 بعدی برای طراحان حرکت شگفت انگیز است. ابزارهای بسیار کمی به هنرمندان MoGraph توانایی ایجاد و طراحی پروژه های سه بعدی مانند Cinema 4D را می دهد.

جعبه ابزار MoGraph
در راستای  آموزش سینما فوردی مدت هاست که مجموعه ابزار MoGraph در Cinema 4D یکی از مورد احترام ترین ویژگی های C4D محسوب می شود. این ابزارها به کاربران اجازه می دهد پروژه های پیچیده را خیلی سریع ایجاد کنند.
ویژگی های خیلی زیادی در سینمای 4 بعدی وجود دارد که همه آنها را در اینجا لیست می کند. بسته به سبک MoGraph ، ممکن است خودتان را جذب بعضی از ابزارها و ویژگی ها کنید. با این حال ، لازم به ذکر است که اگر شما هرگز بخواهید مروری دقیق تر از تمام ویژگی های Cinema 4D داشته باشید ، صفحه C4D ماکسون مکانی عالی برای دریافت بینش بیشتر است.
نمونه هایی از برنامه های طراحی تصویر متحرک 4D
برای نشان دادن آموزش سینما فوردی و قدرت Cinema 4D در کارهای گرافیکی متحرک ، در اینجا چند پروژه عالی MoGraph آورده شده است که از Cinema 4D استفاده می کنند.
دیوانه – دنباله عناوین
مدیسون کلی و مارسلو مانسس برای ایجاد عناوین خبری دیوانه وار ، این سکانس درخشان یکپارچهسازی با سیستمعامل 3D را جمع آوری کرده اند. این پروژه از Cinema 4D برای مدل های سه بعدی و After Effects برای انیمیشن دو بعدی استفاده کرد. این یک رویکرد بسیار معمول برای پروژه های 3D MoGraph است.
دنباله عنوان Maniac ، تالیف مدیسون کلی و مارچلو مانسس
تمام آنچه که ما داریم لحظه ای است
جوشوا گلیندو و تایلر ماتیس این پروژه سه بعدی را توسعه داده اند که ساده و در عین حال جذاب است. این پروژه شامل استفاده از بسیاری از ابزارهای MoGraph است که در بالا ذکر کردیم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here