Home فني ،مهندسي برگزاری اولین همایش ملی در حوزه ی ناوبری

برگزاری اولین همایش ملی در حوزه ی ناوبری

0
موضوعات مورد بحث در این همایش:

سنسورها و سخت افزارها
الگوریتم ها و روش ها
برنامه (نظرسنجی هوافضا-دریا-خودرو)
به ناوبری

امروزه حسگرها و دستگاه های مختلفی برای اندازه گیری شتاب یک جسم ، موقعیت مرکز جرم و سرعت زاویه ای وجود دارد. این یکی از مهمترین زمینه های علم و فناوری در زمینه ناوبری است که با کاربرد مناسب این تجهیزات و موقعیت و جهت گیری لحظه ای بسیار مهم در کاربردهای عملی و صنعتی مانند هوا فضا ، مهندسی خودرو و ربات است. خروجی سنسورهای مختلف برای تعیین با حرکت جسم مورد نظر متفاوت است.
هدف از کاوش و به کارگیری ناوبری ، دستیابی به موقعیت و جهت گیری اشیا با حداکثر دقت در هر زمان است. می تواند در انواع برنامه ها مانند برنامه ریزی مسیر ، راهنمایی و کنترل اشیا مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به اینکه بدن می تواند با استفاده از انواع حسگرها به این اطلاعات دسترسی پیدا کند ، ناوبری با استفاده از الگوریتم های یکپارچه نتایج حاصل از این سنسورها را ترکیب می کند تا در مدت زمان کمتری وضعیت بدن و جهت گیری دقیق تری بدست آورند. نحوه انجام آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک مزیت مهم ادغام سنسور این است که از تمام مزایای سنسورهای مختلف استفاده می کند و اشکالات مربوط به آنها را برای پیمایش پوشش می دهد.
این کنفرانس تلاش خواهد کرد تا توانایی های علمی و صنعتی کشور را در زمینه های مختلف ناوبری از جمله سخت افزار و سنسورها ، الگوریتم ها و فناوری و کاربران کشف کند. متخصصان مختلف در زمینه ناوبری آخرین دستاوردهای علمی را در قالب مقالات ، سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی ارائه می دهند و ارتباط پایداری بین صاحبان دانش و صنعت برای تولید دانش و تجربه ایجاد می کنند. ساختن.

برگزار كنندگان: دانشگاه صنعتی شریف
پژوهشکده علوم و فناوری شهید کاظمیمهلت ارسال چكيده مقالات: اول شهریور 1393
مهلت ارسال متن كامل مقالات: 30 مهر 1393
تاريخ برگزاري همايش: 29 و 30 بهمن 1393

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here