Home دسته‌بندی نشده تبدیل رایگان در آموزش فتوشاپ – ویژگی ها و تغییرات جدید

تبدیل رایگان در آموزش فتوشاپ – ویژگی ها و تغییرات جدید

0

برای کسانی که مشغول آموزش فتوشاپ هستند ، آموزش فتوشاپ صفر تا صد می تواند مهارت خوبی برای شروع کار در فتوشاپ باشد. بیشتر کارها به آموزش فتوشاپ نیاز دارد و این به کمک یک طراح گرافیک ، آموزش فتوشاپ طراح وب ، یا طراح رابط فتوشاپ مربی با کمک طراحی آموزش فتوشاپ درست است.

فعالیت های بازاریابی با آموزش فتوشاپ معمولاً برای کسی مناسب است که می تواند به طور موثر در آموزش فتوشاپ کار کند. در یک بازار کار رقابتی ، یادگیری مهارت های آموزش فتوشاپ می تواند به شما کمک کند تا در مقایسه با سایر شرکت کنندگان متمایز شوید.

بیاموزید که چگونه از Transform Free Photoshop CC 2019 و CC 2020 برای تغییر اندازه تصاویر ، اشکال و رنگ ها و افزودن ویژگی های جدید طراحی شده برای سرعت بخشیدن به گردش کار استفاده کنید!

در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ، من تغییراتی را که Adobe Photoshop CC در Transform Free در سال 2019 ایجاد کرده است و همچنین برخی از تغییرات و تغییرات در Photoshop CC 2020 را به شما نشان می دهم.

بزرگترین تغییر نسبت به نسخه های قبلی فتوشاپ این است که Free Transformation در حال حاضر کارها را نسبتاً بزرگ می کند. با این حال ، در CC 2019 ، این تغییر فقط در مورد لایه های خاص اعمال می شود. خوشبختانه ، همانطور که در این آموزش ادیت عکس در فتوشاپ مشاهده می کنید ، Photoshop CC 2020 این مشکل گیج کننده را برطرف می کند.

تغییر عمده دیگر در CC 2019 ، تغییر شکل نقطه است که معمولاً در مرکز جعبه تحول آزاد اتفاق می افتد و به طور پیش فرض پنهان است. هنوز در CC 2020 پنهان است ، اما من چند روش برای بازیابی آن در آموزش پایه فتوشاپ به شما نشان می دهم ، از جمله نحوه بازیابی آن برای همیشه.

Photoshop CC 2019 همچنین روش های جدیدتر و سریع تری را برای ایجاد تغییرات در ما اضافه می کند. Photoshop CC 2020 با انعطاف پذیری بیشتر ، انعطاف پذیری تر را تبدیل می کند! بیایید ببینیم که چگونه کار می کند

برای بقیه موارد ، شما می خواهید از آخرین نسخه فتوشاپ استفاده کنید و می خواهید از به روز بودن نسخه خود اطمینان حاصل کنید. بیاموزید که چگونه از تغییر شکل رایگان در کتاب درسی فتوشاپ استفاده کنید تا تحول رایگان را به طور کامل مشاهده کنید.

جدید در CC 2019: تصاویر به طور پیش فرض تنظیم می شوند
بزرگترین تغییر در Free Transformation با شروع Photoshop CC 2019 این است که اکنون تصاویر را به طور پیش فرض نسبتاً بزرگ می کند. در نسخه های قبلی فتوشاپ مجبور بودیم مدت طولانی کلید Shift را فشار دهیم زیرا یک دسته را می کشیم تا در عوض نسبت تصویر قفل شود.

اما در CC 2019 و CC 2020 نسبت ابعاد به طور خودکار قفل می شود. نگه داشتن Shift هنگام کشیدن یک دسته ، تصویر را به صورت نامتناسب بزرگ می کند.

در این آموزش جامع فتوشاپ تصویری است که من در سند فتوشاپ خود بارگذاری کردم (تصویر پروانه از Adobe Stock):

تصویری که در سند جدیدی در Photoshop CC 2020 قرار گرفته است
تصویری که در یک سند جدید قرار داده شده است.
مرتبط: نحوه انتقال عکس بین اسناد فتوشاپ

چگونه یک تحول رایگان را انتخاب کنیم
با رفتن به منوی Edit Transform edit و انتخاب ، دستور Free Transform را انتخاب می کنم. همچنین می توانید Free Transform را با استفاده از میانبر صفحه کلید ، Ctrl + T (Win) / Command + T (Mac) انتخاب کنید:

دستور Free Transform را در Photoshop CC 2020 انتخاب کنید
به Edit> Free Change بروید.
چگونه می توان با یادگیری فتوشاپ تصویر را متناسب بزرگ کرد
برای تغییر اندازه متناسب تصویر ، کافی است هر یک از دسته های تغییر شکل (مربع های کوچک) را به دور تصویر بکشید.

در این بخش از دوره فتوشاپ دسته گوشه بالا سمت چپ را می کشم. و توجه داشته باشید که هرچه تصویر کوچکتر می شود ، نسبت ابعاد آن تغییر نمی کند:

نحوه تغییر اندازه متناسب با تغییر شکل رایگان در Photoshop CC 2020
یک دستگیره گوشه ای را بکشید تا اندازه تصویر متناسب شود.
چگونه اندازه تصویر را از مرکز خود متناسب کنیم
برای فوکوس متناسب از مرکز تصویر ، هنگام کشیدن یک دسته ، کلید Alt (Win) / Option (Mac) را فشار داده و نگه دارید.

حالا در این مرحله از آموزش جامع فتوشاپ دسته سمت چپ را می کشم و دوباره نسبت ابعاد در جای خود قفل می شود:

نحوه تغییر اندازه متناسب با تغییر شکل رایگان در نرم افزار فتوشاپ
Alt (Win) / Option (Mac) را نگه دارید تا متناسب از مرکز اندازه بگیرید.
چگونه اندازه تصویر را به صورت نامتناسب تغییر دهیم
برای تغییر اندازه نامتناسب تصویر ، هنگام کشیدن یک دسته ، کلید Shift را فشار دهید و نگه دارید. و برای تغییر اندازه نامناسب مرکز ، کلید Shift + Alt (Win) / Shift + Option (Mac) را هنگام کشیدن پایین نگه دارید:

چگونه به کمک آموزش ساده فتوشاپ می توان با تغییر شکل رایگان در فتوشاپ ، اندازه تصویر را به صورت نامتناسب تغییر داد
Shift Hold را نگه دارید تا نسبت ابعاد باز شود.
جدید در CC 2019: اندازه لایه ها را متناسب تایپ کنید
درست مانند تصاویر ، به طور پیش فرض در Photoshop CC 2019 و CC 2020 اکنون لایه ها را در مقیاس متناسب تایپ کنید.

هر دسته تغییر را بکشید تا متناسب با اندازه خود تغییر اندازه دهید.
هنگام کشیدن یک دسته برای تغییر اندازه متناسب ، کلید Shift را نگه دارید.
کلید Alt (Win) / Option (Mac) را برای افزایش نوع از مرکز نگه دارید ، یا Shift + Alt (Win) / Shift + Option (Mac) را برای تغییر اندازه متناسب از مرکز نگه دارید.
نحوه تغییر اندازه یک لایه در فتوشاپ
لایه های نوع هنگام تغییر اندازه با Transform Free مانند تصاویر رفتار می کنند.
مرتبط: چگونه متن 3D را با استفاده از Transform Free تحریف کنیم

جدید در CC 2020: لایه های شکل نسبتاً گسترش می یابند
در حالی که حجم تصاویر و انواع لایه ها به طور پیش فرض در Photoshop CC 2019 به طور پیش فرض افزایش یافته است ، لایه های شکل اینگونه نیستند. کشیدن یک دسته تحول رایگان به تنهایی ، مقیاس نامناسب شکل را می گیرد. و برای قفل کردن نسبت ابعاد شکل ، باید Shift را نگه داشت. این ناسازگاری استفاده از Free Transform را گیج کننده کرد.

اما خوشبختانه با شروع  Photoshop CC 2020 و همانطور که در آموزش ساده فتوشاپ می بینید، لایه های شکل ، لایه های تصویر و لایه های نوع اکنون رفتار مشابهی دارند.

هر دستگیره تغییر اندازه را بکشید تا متناسب با آن تغییر اندازه دهید.
کلید Shift را هنگام کشیدن پایین نگه دارید تا اندازه آن متناسب نباشد.
کلید Alt (Win) / Option (Mac) را برای تغییر اندازه مرکز از مرکز آن نگه دارید ، یا Shift + Alt (Win) / Shift + Option (Mac) را برای تغییر اندازه متناسب با مرکز آن ، نگه دارید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here