Home دسته‌بندی نشده در طراحی جلد کتاب لازم است بدانید

در طراحی جلد کتاب لازم است بدانید

0

مهمترین قسمت فروش و به چاپ رساندن کتاب مرحله طراحی جلد کتاب است. در این مقاله آموزش طراحی جلد کتاب به بررسی نکات و اینکه در طراحی جلد کتاب لازم است بدانید… را بررسی می کنیم.در ادامه مطالب به اطلاعات تکمیلی تر دست بیابید.مقاله هایی که در مکتب تی وی منتشر شده نیز به درد شما خواهد خورد.

طراحی خوب نیازی به تمیز بودن ندارد

یک روند جدید و هیجان انگیز در آموزش طراحی جلد کتاب باعث می شود که پوشش بهم ریخته یا بی نظم باشد – البته از نظر هنری. نسخه محبوب آن تا حدودی با کمک عناصر گرافیکی عنوان یا نام نویسنده را پنهان می کند. نحوه حرکت در تاریکی به همین دلیل پوششی موفق و چشم نواز است. ابر سبک عنوان چشم خواننده را دفع یا دفع نمی کند – در عوض باعث می شود شما بخواهید روی آن تمرکز کنید و نگاهی دوباره به آن بدهید. این سبک به ویژه برای تریلرهای روانشناختی و کتابهایی با داستانهای عصبی و پر از خطر به خوبی کار می کند.

کاورهای علمی تخیلی و ترسناک که خارج از این دنیا هستند

سفینه های فضایی در آموزش طراحی جلد کتاب پنیر و خون در حال چکیدن از بین رفته اند: جلدهای ژانر لحظه ای لحظه ای دارند. اگر در حال نوشتن داستان های علمی تخیلی ، فانتزی یا ترسناک هستید ، به پوششی احتیاج دارید که بتواند خود را بفروشد – مخصوصاً وقتی اندازه آن در آمازون کوچک باشد ، زیرا کتاب های الکترونیکی بر قسمت عمده ای از بازار ژانر تسلط دارند. قلم های بزرگ و پررنگ و تصاویر تاریک و برجسته همه خشمگین هستند زیرا کاورهای ژانر به دنبال رقابت با رقبای ادبی خود و جذب بیشترین مخاطب ممکن هستند.

تصاویری در آموزش طراحی جلد کتاب که از آخرین روزهای زمین یا آسانسور فضایی به دست می آیند ، ممکن است حتی مرددترین خواننده را وادار کند که داستان علمی را امتحان کند ، در حالی که جلد “Something Down There” به شما می گوید که یک داستان خوب در داخل وجود دارد – حتی اگر شما ممکن است مجبور شوید بعد از خواندن چراغ شب خود را روشن بگذارید.

قدرت یک چهره

طراحی کتاب در آموزش طراحی جلد کتاب گرمسیری معمولاً شامل تصویر پشت فرد است. روی جلدی که برای علاقه به زنان و مردان ، کودکان و بزرگسالان طراحی شده است ، در هر ژانر خیالی که می توان تصور کرد ، اگر مردی روی جلد آن نشان داده می شد ، اغلب پشت آن بود. چند دلیل ساده برای این امر وجود دارد: یافتن تصویری از شخصی که دقیقاً به نظر می رسد نویسنده شخصیت را با استفاده از کلمات ترسیم کرده است ، اغلب دشوار است. و بعضی اوقات نویسندگان می خواهند خوانندگان تصاویر را در ذهن خود بسازند.

با این وجود اخیراً  در آموزش طراحی جلد کتاب چهره های بیشتری به جلد خود راه پیدا می کنند. شما می خواهید پوشش شما از فاصله ده فوت نیاز به توجه داشته باشد. اگر کتاب شما شخصیت اصلی اصلی دارد ، نترسید که اجازه دهد با مخاطب خود سر و کار داشته باشند: جفت چشم روی جلد واقعاً می تواند متوقف شود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here