Home دسته‌بندی نشده دوره آنلاین آموزش Ui کامل

دوره آنلاین آموزش Ui کامل

0

در  این مقاله آموزش Ui رابط کاربری به شرح دوره آنلاین آموزش Ui کامل می پردازیم و شما را در این مسیر همیاری می کنیم.در ادامه مطالب به اطلاعات کامل تری درباره این دوره دست یابید.

گزینه Not looking for design را به توانایی طراحی ایمن رابط کاربری هر سایت یا برنامه تغییر دهید. آموزش Ui دانش کافی برای استخدام به عنوان یک طراح رابط را پوشش می دهد. در همه زمینه هایی که احساس می کنید از آنها اطلاعی ندارید یک بنیاد کاری درست کنید.

 

مطابق دوره آموزش ui ux یک پالت رنگ انتخاب کنید (و اینکه چرا نام در واقع اشتباه است)

قلم هایی که باید استفاده شود (اگر می خواهید بیشتر کاوش کنید ، چرا و چگونه)

عناصر طرح بندی در صفحه

نحوه ارائه طرح در آموزش Ui  (مهمترین مهارت تجاری برای یک طراح)

چگونه غریزه خود را شکل دهیم (می تواند)

توجه: اگر می خواهید در مورد تئوری طراحی ، “ریتم” ، “نسبت طلایی” و غیره بشنوید ، باید به جای دیگری بروید. این دوره یک کلاس آزمایش شده توسط صنعت است که من در کار یاد گرفتم و از آن استفاده کردم. به جای یک برج عاج که فلسفه آموزش می دهد ، آن را به عنوان یک حرفه یا دوره آموزش داده شده توسط متخصصان صنعت در نظر بگیرید.

 

من دوره آموزش ui ux را به عنوان بهترین روش برای یادگیری طراحی UI قرار داده ام. بسیار عمیق تر از یک فیلم یا مقاله ساده ، اما بسیار ارزان تر و آسان تر از رفتن به مدرسه هنر (و شما مجبور به توقف نیستید!).

 

پر از شخصیت های زنده

دوره آموزش Ui برای تکمیل نسخه ی نمایشی کامل ویدیو. ببینید چگونه ده ها طرح ، عنصر ، طرح رنگی و موارد دیگر ایجاد می کنید. از پارچه های خالی گرفته تا طرح های تمام شده ، نحوه کار در هر مرحله را مشاهده خواهید کرد.

 

در حالی که دوره آموزش ui ux می تواند حاوی اطلاعات خوبی باشد و می تواند بر روی یک عرشه اسلاید مشاهده شود ، یک فیلم زنده ترکیبی از بهترین های هر دو جهان و برخی از بهترین های هر دو جهان است. علاوه بر این ، من فیلم را با تصاویر صدها بهترین رابط اینترنت و موبایل بزرگنمایی کرده ام. من در مورد بهترین ها صحبت خواهم کرد. اما تمرکز بر روی باز کردن طرح (یا لباس خواب) و انجام آن توسط خودمان است.

 

اینجوری فکر کن من این فیلم ها را از روی شانه خود تماشا کردم و آنها را برای به اشتراک گذاشتن ترفندها ، نکات و چارچوبهایی که به من در طراحی رابط کاربری روزمره شرکتهای سراسر جهان کمک می کند ، طراحی کردم.

 

روی قسمتهای اصلی طراحی رابط کار کرده و آنها را از بین ببرید.

 

ابتدا چه نوع درسی را می خوانید؟

طبق آموزش Ui، یادگیری طراحی UI برای شما مناسب نیست …

شما فقط می خواهید طراحی را کامل کنید – مهارت هایی را که سالها به شما کمک کرده اند یاد نگیرید

شما اعتقاد دارید که با دیدن منفعلانه یک فیلم می توانید طراح بهتری باشید (خبر نویسی: اگر می خواهید بهتر شوید ، باید تکالیف خود را انجام دهید)

شما خودخواهی نخوانده اید (اما این یک دوره آنلاین است ، من پیشرفت نمی کنم)

یادگیری طراحی UI برای شما مناسب است …

شما مشتاق یادگیری و اجرای طراحی UI هستید

شما در گذشته سعی داشتید چیزی را طراحی کنید و عالی بود

شما می دانید که یادگیری طراحی UI می تواند ارزش کسب و کار شما را افزایش دهد (هزاران دلار یا بیشتر)

وقتی نوبت به یادگیری می رسد ، خودتان رانندگی می کنید – بالاخره هیچ کس به شما نمی گوید روی شانه های خود بایستید و تکالیف خود را انجام دهید.

شما به فناوری علاقه مند هستید (هرچه بیشتر از استفاده از این نرم افزار لذت ببرید ، سریعتر می توانید یاد بگیرید)

من معمولاً امسال بزرگ می شوم.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here