Home دسته‌بندی نشده راه های خلاقانه با آموزش پریمیر برای سازماندهی فیلم های شما

راه های خلاقانه با آموزش پریمیر برای سازماندهی فیلم های شما

0

در این آموزش پریمیر به پیش نمایش اختیاری Premiere Pro CC 2019 نگاهی بیندازید که به شما امکان مرتب سازی تصاویر را به روش های جدید می دهد. مشابه Icon View و نمای Freeform ، می توانید تصاویر کوچک را پیش نمایش ، تنظیم و خروج کنید و تصاویر را مستقیماً در صفحه برنامه تنظیم کنید

هنگام یادگیری پریمیر می بینید که نمای Freeform با این واقعیت متفاوت است که شما می توانید کلیپ ها را بدون از دست دادن آنها در وب سازمان دهید. شما می توانید جلوه های بصری از جمله پیوست تصاویر یا تنظیم مجدد هر تصویر را ایجاد کنید. در نهایت ، انعطاف پذیری بیشتری در ایده پردازی در پروژه شما ایجاد می کند. فرم Freeform View اولین بار در بهار سال 2019 به عنوان بخشی از Premiere Pro نسخه 13.1 ظاهر شد. برای استفاده از این ویژگی جدید ، مطمئن شوید که آخرین نسخه Adobe Creative Cloud را دارید!

در این آموزش پریمیر شما تمام روشهایی را یاد می گیرید که در نرم افزار پریمیر که از محصولات شرکت ادوبی است می توانید به صحنه Freeform در زمینه تصاویر و شروع به ویرایش کمک کنید. ما همچنین به دنبال استفاده از این مفهوم در انواع مختلف فعالیت ها و پروژه ها خواهیم بود.

آموزش پریمیر
خلاصه

قسمت 1: نحوه استفاده از پیش نمایش رایگان Premiere Pro
قسمت 2: راه های خلاقانه استفاده از صفحه نمایش با شکل رایگان

قسمت 1: نحوه استفاده از پیش نمایش رایگان Premiere Pro
برای شروع یک نمای رایگان ، راهنمای گام به گام ما را دنبال کنید. هنگامی که با تمام گزینه های موجود آشنا شدید ، می توانید واقعاً به سفارشی کردن پانلی که برای شما مناسب است ، بپردازید.

دوره پریمیر را با نمای رایگان شروع کنید
به فضای کاری مونتاژ بروید و روی نماد مشاهده رایگان در پنجره پروژه کلیک کنید.
برای تنظیم بزرگنمایی در محیط کار خود از نوار لغزنده یا پد لمسی استفاده کنید.
با کشیدن و انداختن کلیپ ها در صفحه ، سازماندهی را شروع کنید. در اینجا هیچ قانونی وجود ندارد – شما حتی می توانید کلیپ ها را روی هم قرار دهید!
اندازه کلیپ ها یا گروه های کلیپ ها را با انتخاب آنها ، کلیک راست و انتخاب اندازه کلیپ ، تغییر اندازه دهید.
در ادامه ی آموزش کار با ادوب پریمیر نمای آزاد را سفارشی کنید
نمای فوق داده سفارشی
برای شخصی سازی فراداده در زیر هر تصویر کوچک ، روی منوی پانل> گزینه های مشاهده رایگان کلیک کنید. حداکثر دو توصیف فراداده را برای نمایش در هر کلیپ انتخاب کنید.

قاب های پوستر را تنظیم کنید
برای کار با پریمیر قاب پوستر یک تصویر کوچک است که برای نمایش کلیپ شما در صفحه Project نمایش داده می شود. تنظیم یک قاب پوستر که به طور دقیق کلیپ را منعکس کند می تواند به شما کمک کند تا به سرعت تشخیص دهید که کدام کلیپ است. برای تنظیم قاب پوستر ، ماوس را روی کلیپ ببرید و یک قاب را انتخاب کنید ، سپس از دستور + P (Shift + P در کامپیوتر) برای انتخاب قاب استفاده کنید.

اختصاص برچسب ها
بر روی کلیپ ها کلیک راست کنید تا برچسبی برای اختصاص برچسب های رنگی به کلیپ ها انتخاب شود. این برچسب های رنگی نیز در جدول زمانی منعکس می شوند.

طرح بندی ها را از نظر فرم رایگان ذخیره کنید
هنگامی که یک طرح مشاهده رایگان را در نرم افزار پریمیر ایجاد کردید ، ممکن است برای مراحل کار شما مفید باشد که با استوری بورد های مختلف آزمایش کنید.

در پنل Project راست کلیک کرده و گزینه Save as New Layout را انتخاب کنید.
به طرح یک اسم بدهید.
به آزمایش با جریان ها و آرایش های مختلف ادامه دهید.
طرح های ذخیره شده خود در نرم افزار پریمیر را با کلیک راست و انتخاب Restore Layout بازیابی کنید.
برای راه اندازی مجدد با شبکه ، روی صفحه پروژه کلیک راست کرده و Reset to Grid را انتخاب کنید. از اینجا می توانید براساس هر فراداده مرتب کنید.

ویرایش در نمای آزاد
علاوه بر سازماندهی عکس های خود در Freeform View ، می توانید یک برش خشن را کنار هم قرار دهید.

به کمک اموزش adobe premiere با اسکراب و قرار دادن معیار روی کلیپ ، در هر کلیپ امتیازاتی را تعیین و مشخص کنید. برای ایجاد نقطه در و i را برای ایجاد نقطه بیرون فشار دهید. نکته حرفه ای: از نوار فاصله یا کلیدهای J-K-L برای پخش و مکث کلیپ ها هنگام ویرایش در نمای آزاد استفاده کنید.
ترتیب ترتیب کلیپ ها را به ترتیب در پانل Project آغاز کنید.
گروه کلیپ هایی را که ویرایش کرده اید انتخاب کرده و آنها را به جدول زمانی خود بکشید.
قسمت 2: راه های خلاقانه استفاده از صفحه نمایش با شکل رایگان
شما می توانید در حین کار در نمای آزاد کاملاً خلاق باشید ، اما در واقع دو روش وجود دارد که می توانید درباره عکس های خود فکر کنید:

سفارش بر اساس نوع در آموزش برنامه premiere
ترتیب ترتیب
1. کلیپ ها را از نظر نوع در نمای فرم رایگان گروه بندی کنید
تنظیم کلیپ ها برای گروه ها یک روش عالی برای شروع ویرایش است. در نمای لیست ، این نوع سازمان ممکن است با استفاده از سطل آشغال انجام شود ، اما در نمای فرم آزاد آنچه را که با آن کار می کنید بسیار واضح تر مشاهده خواهید کرد. در اینجا چند دسته وجود دارد که می توانید برای گروه بندی عکس ها استفاده کنید:

شات: آیا چندین شلیک از یک ضربه دارید؟ برای شروع آنها را روی هم قرار دهید ، سپس برگردید و انتخاب ها را بکشید.
زاویه: نزدیک هم باشید و با هم عکس بگیرید.
کاراکتر: هنگام قطع گفتگو ، می تواند به حفظ عکسهای یک شخصیت کمک کند.
B-Roll: از عکسهای قطع ارتباط خود برای قرار دادن آنها در حین مونتاژ استفاده کنید.
اقدامات: آیا برخی از کلیپ ها مانند اصلاح رنگ ، جلوه ها یا عناوین به توجه خاصی نیاز دارند؟ آنها را بر اساس مورد اقدام گروه بندی کنید.
روش های مختلفی وجود دارد که می توانید کلیپ ها را در دید آزاد گروه بندی کنید. استراتژی شما به میزان عکس های شما ، نوع عکس ها و سبک کار شخصی شما بستگی دارد. به عنوان مثال می توانید کلیپ ها را پشت سر هم قرار دهید یا آنها را روی هم قرار دهید. برای دریافت آموزش های پریمیر می توانید به سایت منبع مراجعه نمایید.

منبع

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here