Home دسته‌بندی نشده رتوش و نقاشی اساسی در فتوشاپ

رتوش و نقاشی اساسی در فتوشاپ

0

این مقاله به شما آموزش ادیت عکس در فتوشاپ و نحوه ایجاد یک روتوش اساسی ، تغییر رنگ تصویر و رنگ آمیزی برخی از عناصر آن را به شما نشان می دهد.با آموزش های آسان برای ویرایش عکس و روتوش عکس های فتوشاپ ، به عکس ها و سوژه های خود کمک کنید تا در بهترین حالت ظاهر شوند! با استفاده از پیوندهای سریع ما به موضوعات پرطرفدار بروید یا با ویرایش عکس و بازسازی در لیست کامل ما پیمایش کنید.

https://maktabtv.com/Courses/photo-editing/

همچنین برای تکمیل اطلاعات خود در این زمینه می توانید به photoshopessentials که منبعی معتبر در زمینه روتوش عکس می باشد سر بزنید.د راین سایت موضوعات مختلفی در زمینه فتوشاپ بررسی شده است از جمله :

  • همه دلایل اینکه لایه های تنظیم در فتوشاپ یک روش بهتر و انعطاف پذیر برای ویرایش عکس های شما است نسبت به تنظیمات عادی فتوشاپ ، بدانید.
  • بیاموزید که چگونه Smart Sharpener فتوشاپ به شما امکان می دهد عکس ها را مانند موارد مثبت واضح کنید و چرا Smart Sharpener بهترین انتخاب در مقایسه با ماسک غیر تیز است.
  • بیاموزید که چگونه با ساده ترین و عجیب ترین فیلتر شفاف سازی عکس ها ، نه ماسک تیز ، عکس ها را واضح کنید!
  • بیاموزید که چگونه با استفاده از فیلتر High Pass فتوشاپ سریع عکسها را شارپ کنید و چگونه بهترین تنظیمات وضوح عکس خود را پیدا کنید!
  • بیاموزید که چگونه با فتوشاپ و فیلتر Liquify با کاربرد آسان آن ، به سرعت لبخند خود را به تم خود بیفزایید ، یا یک لبخند موجود را تقویت کنید!

مرحله 1. تصویر خود را انتخاب کنید

در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ لایه را کپی کنید و سپس به Filter -> Noise -> Medium  بروید و مقداری در حدود 3 پیکسل وارد کنید. سپس به Filter -> Blur -> Gaussian Blur … رفته و 5 پیکسل وارد کنید.

مرحله 2. mask

یک لایه ماسک در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ (با کلیک کردن روی دکمه سوم در پایین صفحه لایه ها) به لایه ای که من تار شد اضافه کنید و آن را با رنگ سیاه پر کنید. سپس یک برس نرم و متوسط ​​انتخاب کرده و رنگ سفید را روی ماسک لایه شروع کنید. حتما از خطوط روی صورت خودداری کنید. برای داشتن جلوه ای صاف و حرفه ای از آن فقط روی پوست استفاده کنید. بسته به منطقه اندازه و تیرگی برس را تغییر دهید. از تیرگی چشم ، لب ها یا موها خودداری کنید.

مرحله3. ابزار curves

یک لایه تنظیم Curves را با تنظیمات در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ اضافه کنید.

مرحله 4.تنظیمات بیشتر

یک لایه تطبیق رنگ انتخابی را با تنظیمات زیر در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ اضافه کنید و سپس ماسک آن را به رنگ سیاه پر کنید.

قرمزها: -55 0 0 0
خنثی ها: -20 +15 –40 +5

حالا با لب های سفید رنگ بزنید و متوجه می شوید که صورتی روشن می شوند. حتماً لبه های لب را به درستی دنبال کنید.

مرحله 5. مشابه مرحله قبل

یک لایه تطبیق رنگ انتخابی دیگر با این تنظیمات در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ اضافه کنید:

زردها: -100 0 0 0
آجر: 0 0 0 –25
خنثی ها: +20 –10 –50 +8

ماسک او را با رنگ سیاه پر کنید و با احتیاط روی چشم ها سفید رنگ کنید.

مرحله 6.sharper

به Layer -> Flat Image بروید ، سپس Filter -> Sharpen -> Smart Sharpen … و از تنظیمات زیردر آموزش ادیت عکس در فتوشاپ استفاده کنید.

مرحله پایانی

سرانجام در آموزش ادیت عکس در فتوشاپ ، به Image -> Canvas Size بروید  و رنگ سیاه را با عرض 40 پیکسل و همچنین ارتفاع انتخاب کنید تا یک حاشیه بیرونی شیک اضافه کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here