Home دسته‌بندی نشده موثرترین روش طراحی و فروش آنلاین تی شرت: از مرحله اول تا فروش اول

موثرترین روش طراحی و فروش آنلاین تی شرت: از مرحله اول تا فروش اول

0

در این مقاله آموزش کورل ، من می خواهم یک تی شرت طرح دار طراحی کنم که می تواند برای افزایش فروش و سودهای کلان مورد استفاده قرار گیرد.
نمونه طرح پیراهن گرافیکی

این یک واقعیت مشهور است که آموزش نرم افزار کورل با رقابت شدید محلی و جهانی روبرو است. از غول های خیابانی نیویورک گرفته تا بلندترین خانه مد در اروپا ، همه پیراهن های گرافیکی را خلق و خلق کردند. بنابراین این برای شما هر معنا و مفهومی دارد ، شما به طراحی ، مواد با کیفیت بالا و صدای اصیل مورد علاقه مخاطبان خود نیاز خواهید داشت. امروز ما در مورد مهمترین مراحل فروش پیراهن بصورت آنلاین بحث خواهیم کرد: مراحل طراحی ، تاسیس فروشگاه ، تاسیس نام تجاری.
و همه چیز با یک پایه محکم شروع می شود.
مبانی تجاری تی شرت گرافیکی

قبل از شروع چاپ طرح خود روی آموزش نرم افزار کورل ، سه نکته اساسی وجود دارد که باید بدانید. هر یک از آنها نقش مهمی در ساخت نام تجاری ، حفظ مترادف و مهمتر از همه ، اطمینان از مناسب بودن طراحی در سالهای آینده دارند. قبل از شروع هر یک را در نظر بگیرید.
جمعیت:

AAA بیایید با AAA خاص باشیم. این کمک می کند تا برند شما برجسته شود و به طور طبیعی طرفداران بیشتری را به خود جلب کند.
نام تجاری:

مارک های معمولی با آموزش کورل مارک گذاری می شوند. قبل از شروع ، داستان برند شما چیست؟ آن عبارت چیست؟ شما نماینده کی هستید؟
طرح:

آیا شما به یک زمان ابدی می روید یا یک روند لحظه ای؟ پیراهن های گرافیکی هدف ایجاد ارتباط از طریق طراحی های معنی دار هستند.
نوع تی شرت

تی شرت ها به همان روش قرعه کشی آموزش کورل ساخته نمی شوند. معروف است که مارک های مد سریع از کیفیت پایین بهره می برند. (کیفیت عالی است ، بنابراین فقط برای چند بار شستشو مناسب است.) اگر می خواهید برند شما موفقیت ماندگاری داشته باشد ، تی شرت های با کیفیت بالا پایه و اساس مارک تجاری شما هستند. در اینجا هیچ بهانه ای وجود ندارد. بله ، اگر به دنبال حاشیه بسیار دیوانه وار هستید ، چاپ ارزان فضای خالی بهترین انتخاب است. هشدار هنگامی که در مسیر دستیابی به کیفیت پایین هستید ، باید در نظر بگیرید که چگونه بر تصمیمات خرید مشتریان و آگاهی از برند تأثیر می گذارد. آخرین چیزی که می خواهید پخت در شبکه های اجتماعی است زیرا بعد از چند بار شستشو لباس های شما خرد می شود.
چه چیزی باعث می شود یک تی شرت با کیفیت بالا خالی شود؟ بعضی چیزها. نوع پنبه ، نرم ، قبل از جمع شدگی ، اندازه ، تناسب ، وزن. Far Collective ابتدا لیستی کامل از “7 بهترین خالی خالی” را گردآوری کرده است.
در حال حاضر ، طبق آموزش Corel Basic ، ما توصیه می کنیم قبل از سفارش جعبه خالی ، این کار را انجام دهید. هر 7 جای خالی را بخرید. لطفا خودتون چک کنید آنها را از طریق واشر و خشک کن عبور دهید. آنها را اتو کرده و بپوشید. این دلیل است. یک تست t انجام دهید تا ببینید چگونه ایستاده اند. فقط در این صورت است که باید انتخاب خود را محدود کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here