Home دسته‌بندی نشده چگونگی سازماندهی عکس در لایت روم

چگونگی سازماندهی عکس در لایت روم

0

بارهای دیگر با دوربین یا تلفن همراه خود عکس می گیرید و جالب به نظر نمی رسد. با کمک بسیار کوشش می توانید زیبایی را به تصویر خود بیفزایید. این فیلترها در انواع مختلفی از برنامه ها موجود است ، اما مهمترین و آسان ترین برنامه ها در Lightroom هستند. اگر به دنبال آموزش لایت روم هستید و می خواهید تصاویر خود را در این برنامه دسته بندی کنید ، به خواندن ادامه دهید.

هنگامی که با چندین تصویر در آموزش لایت روم Lightroom کار می کنید ، باید بتوانید دقیقاً همان چیزی را که می خواهید و به سرعت پیدا کنید. اگر در تصاویری که وارد کرده اید از کلمات کلیدی استفاده می کنید ، از قبل ساخت لیست خود را شروع کرده اید. برچسب گذاری به شما امکان می دهد بدون توجه به نحوه نامگذاری و ذخیره پرونده های تصویری ، آنها را براساس اطلاعاتی که با آنها مرتبط می کنید جستجو یا مرتب کنید. هر زمان که تصاویر جدیدی وارد می کنید ، باید چندین دوره بررسی و سازماندهی پرونده های خود را طی کنید. ویژگی های توصیف شده در این مقاله بررسی فعالیت را ساده می کند و به شما در سازماندهی (و تسویه حساب) کمک می کند.

افشا

اموزش لایت روم از صفر تا صد این تمرین فرض می کند شما قبلاً تصویر کتابخانه خود را در Lightroom ایجاد کرده اید. بدیهی است که صفحه نمایش شما با آنچه در اینجا توضیح داده شده متفاوت است ، اما شما باید بتوانید مراحل را دنبال کنید و قوانینی را که در این تمرین شرح داده شده اعمال کنید.

هنگام تماشای فیلم کار کنید
برای تماشای فیلم های جدید از سهولت یک فیلم خاص لذت ببرید.

در کتابخانه ، مطمئن شوید که نمای شبکه تصاویر کوچک موارد قبلی را نشان می دهد ، سپس Window / Slide Show را انتخاب کنید یا Ctrl-Enter را فشار دهید (Mac: Command-Return). با استفاده از شرایط موجود در تصویر ارائه ، یک تصویر کامل نمایش داده می شود. با فشار دادن کلید Esc این عبارت را تکرار کنید تا زمانی که به کتابخانه برگردید. فیلم های آموزشی کار با لایت روم.
وقتی فیلم در حال اجرا است ، فضا را فشار دهید تا مکث کند و دوباره شروع به پخش کنید. برای بازگشت به تصویر قبلی RIGHT HERE را فشار دهید یا کلید ARROW ARROW برای رفتن به تصویر بعدی را فشار دهید.
برای اختصاص یک کلاس به تصویری که در حال حاضر در صفحه نمایش شما نمایش داده می شود ، کلید عددی را از 1 (برای یک ستاره) تا 5 (برای 5 ستاره) فشار دهید. برای حذف نقطه 0 را فشار دهید. در هر تصویر فقط می توانید یک تصویر بگیرید. اختصاص وضعیت جدید جایگزین وضعیت دیررس می شود.
ستارگان مرتب شده در زیر تصاویر کوچک در هر دو نمای اتاق کتابخانه و سالن نمایش فیلم نشان داده شده اند (شکل 1 را ببینید).

آنها 1
روش دیگر برای طبقه بندی تصاویر ، برچسب زدن بر روی آنها است. کلید P را از صفحه کلید فشار دهید تا تصویر فعلی نمایشگر به عنوان گزینه علامت گذاری شود ، کلید X را فشار دهید تا علامت رد شود یا کلید U را فشار دهید تا پرچم حذف شود.
شما این گزینه را دارید که پرچم ها – و سایر اطلاعات – را در کنار تصاویر کوچک موجود در کتابخانه تصویری (همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است) و در زیر تصاویر کوچک در نوار فیلم نشان دهید. نمودار رنگ خاکستری. کار با لایت روم

آنها 2
برای طراحی تصاویر برای اهداف خاص یا پروژه ها از پالت رنگ استفاده کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here