Home دسته‌بندی نشده کلیدهای میانبر افترافکت

کلیدهای میانبر افترافکت

0

اگر به دنبال یادگیری موشن گرافیک هستید، در این مقاله به معرفی کلیدهای میانبر افترافکت خواهیم پرداخت. با یادگیری ابزارهایی مانند افترافکت به کارهایتان زیبایی بصری ویژه ای بدهید. برای آموزش های بیشتر در حوزه موشن گرافیک و کلیدهای میانبر افترافکت اینجا کلیک کنید.
اگر به صفحه کلید میانبر رسمی بعد از جلوه های Adobe رفته باشید ، احتمالاً مغز شما منفجر شده است و سعی کرده همه چیز را مرتب کند. ما شما را تحت پوشش قرار دادیم ما یک لیست کوتاه از مهمترین کلیدهای میانبر افترافکت را که هر روز استفاده خواهید کرد ، قرار داده ایم. رسانه مکتب تی وی نیز در همین راستا آموزش های بیشتری را قرار داده است.
کلیدهای میانبر اثر را باید بدانید.
بیایید با مفیدترین گروه کلیدهای میانبر شروع کنیم …
خواص لایه

P – موقعیت
S – مقیاس
R – چرخش
T – تیرگی
روی یکی از این کلیدهای میانبر افترافکت ضربه بزنید تا ویژگی آن برای لایه های انتخاب شده در جدول زمانی شما باشد.
دیگر با این چرخشهای پیکان به هم ریخته نیستید! یاد آوردن؛ P، S، R، T … این را After Effects Mantra جدید خود قرار دهید ، زیرا دائماً از این کلیدها استفاده خواهید کرد.

Shift + P ، S ، R ، T
مشاهده فقط یک خاصیت در یک زمان بسیار عملی نیست. کلید Shift را در حالی که روی کلید ویژگی خصوصی دیگری که می خواهید مشاهده کنید برای افزودن آن ضربه بزنید ، نگه دارید. همچنین می توانید خصوصیات اضافی را از این طریق خاموش کنید. توجه: قبل از کار با این کلید میانبر ابتدا باید یک ویژگی باز شود.

انتخاب + P ، S ، R ، T
Alt + Shift + P، S، R، T در ویندوز
برای تنظیم سریع صفحه کلید برای یک ویژگی ، اگر در Mac هستید یا کلیدهای Alt + Shift در ویندوز ، می خواهید آن را با کلید Option ترکیب کنید. مثال: alt + P یک فریم کلیدی را برای موقعیت فعلی تنظیم می کند.
با گرفتن ماوس برای زدن مداوم دکمه add keyframe ، در وقت کافی صرفه جویی خواهید کرد.

نوار Space
با نگه داشتن نوار فاصله کلیدهای میانبر افترافکت، در هر پانلی که روی آن کلیک کنید ، ابزار Hand ظاهر می شود. این ویژگی به شما امکان می دهد تا نه تنها در Comp Viewer ، بلکه همچنین در Timeline ، Project Panel و هر مکان دیگری که قرار دارید به سرعت بکشید و پیمایش کنید. میله های پیمایش را در پایین یا کناره ها مشاهده کنید.
SPACEBAR.jpg
بزرگنمایی تایم لاین

+ & – (بعلاوه و خط تیره)
کلید + (بعلاوه) روی جدول زمانی شما بزرگنمایی می کند و کلید ((خط تیره)) بزرگ نمایی می کند. این دو کلید میانبر در تلاش برای دستیابی به سطح بزرگنمایی دقیقاً درست با کشویی کوچک در بین کوهها در پایین جدول زمانی ، شما را از بسیاری از سردردها نجات می دهد.
PluseMInus2.gif
بزرگنمایی نمایشگر Comp

، و (ویرگول و دوره)
اگر می خواهید ، (ویرگول) و یا بزرگنمایی را در نمایشگر comp مشاهده کنید. (دوره) کلیدهای میانبر افترافکت را که پوشانده اید این دو کلید به سرعت شما را بین درصدهای مختلف بزرگنمایی After Effect که ارائه می دهد جابجا می کنید.

Shift + /
این کلید ترکیبی متناسب با اندازه دقیق صفحه نمایشگر نمایشگر رایانه شماست. اغلب پس از بزرگنمایی یا کوچک کردن ، سریعاً متوجه این کلید میانبر می شوید.

F9
اگر از Animation Bootcamp استفاده کرده باشید ، می دانید که 99.9٪ از زمان فریم های کلیدی خطی پیش فرض After Effect مشخصه انیمیشن بد است. F9 با فریم های کلیدی شما سهولت و راحتی را ایجاد می کند که بلافاصله باعث بهتر شدن حرکت شما می شود و همین که اسرار ویرایشگر نمودار را یاد بگیرید یکی از نقاط شروع تنظیم دقیق انیمیشن شما به کمال خواهد بود.
چند کلیدهای میانبر افترافکت آسان دیگری نیز وجود دارد که می خواهید بدانید. برای سهولت در استفاده از Shift + F9 و برای سهولت در استفاده از Cmd + Shift + F9.

J & K
با ضربه زدن روی J و K ، نشانگر زمان فعلی شما بین قاب های اصلی در جدول زمانی شما به جلو و عقب می رود. اگر فریم های کلیدی شما در هر دو جهت کم باشد ، به ابتدای یا انتهای منطقه کار شما می رسد. با استفاده از این کلیدهای میانبر ، شما را در یافتن فریم های کلیدی دقیق نگه می دارد ، از جلوگیری از فریم کلیدی دوتایی ترسناک که می تواند هنگام خارج شدن از یک فریم یا فریم اتفاق بیفتد. دو

من و او
با زدن کلید I نشانگر زمان فعلی شما به نقطه In در یک لایه انتخاب شده منتقل می شود و O آن را به نقطه Out منتقل می کند.
من و O سرعت شما را برای رسیدن به انتهای یک لایه بسیار راحت فراهم می کنیم که در صورت نیاز به تنظیم طول یک محدوده پیش نمایش ، یا کوتاه کردن و طولانی کردن لایه ها ، بسیار مفید خواهد بود.
IandO.gif
منطقه کاری خود را تنظیم کنید

B & N
B شروع منطقه کاری شما را در جریان فعلی تنظیم می کند

 

نشانگر زمان و N نقطه پایانی را تعیین می کنند. با تنظیم این کلیدهای میانبر افترافکت ، به جای اینکه هر بار پیش بینی کل انیمیشن خود را انجام دهید ، تنظیم دامنه پیش نمایش شما فقط بر روی منطقه مورد نظر شما بسیار سریع تر است.

صفحه به پایین و صفحه به بالا (یا Cmd + فلش راست و Cmd + فلش چپ)
این دو کلید یک فریم از زمان شما را به جلو یا عقب وا می دارد و دیدن آن را به صورت فریم به فریم آسان می کند و هنگامی که می دانید به تعداد مشخصی فریم بین فریم های کلیدی احتیاج دارید ، کاملاً به شما دقت می دهد.
با افزودن Shift به هر یک از این کلیدها ، زمان 10 فریم به جلو یا عقب منتقل می شود.

Shift + 0 را روی Number Pad قرار دهید
احتمالاً می دانید که با زدن 0 روی عدد صفحه پیش نمایش انیمیشن شما پیش بینی می شود. اگر می خواهید این سرعت را افزایش دهید از Shift + 0 برای پیش نمایش فریم های دیگر استفاده کنید. با استفاده از این کلیدهای میانبر افترافکت می توانید زمان پیش نمایش خود را به نصف کاهش دهید ، این زمانی است که یک صحنه بسیار سنگین دارید که پیش نمایش آن مدت زمان زیادی طول می کشد بسیار عالی است.

ما بهترین کلیدهای میانبر افترافکت را به شما ارائه داده ایم که هر طراح گرافیکی باید بداند. اکنون آماده هستید که از بین ویژگی های لایه شعله ور شوید ، کلیدهای میانبر افترافکت را با سرعت تنظیم کرده و مانند یک رئیس خط زمانی را مرور کنید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here