Home دسته‌بندی نشده ویژگی های نرم افزار داوینچی17

ویژگی های نرم افزار داوینچی17

0

آخرین نسخه DaVinci Resolve که بسیار موردتوجه متخصصان ویرایش ویدئو قرارگرفته است ، نوید چندین پیشرفت و ویژگی‌های جدید را داده است و ناامیدکننده نیست.این نرم‌افزار درگذشته به دلیل سادگی و کنترل بصری موردستایش قرارگرفته است و این نسخه نیز از این قاعده مستثنا نیست بااین‌حال ، چیزهای زیادی بیش از این است.برای بررسی دقیق ما در این مقاله از سایت آموزش مکتب تی وی  و از سری مقالات آموزش داوینچی از بهترین ویژگی‌های Blackmagic و آنچه DaVinci Resolve 17 را به جدیدترین مجموعه ابزارهای ویرایش ویدئو وارد کرده نام می‌بریم.می‌توانید دوره مقدماتی آموزش داوینچی را در ادامه مطالب ببینید.

قیمت‌گذاری و آنچه در آن گنجانده‌شده است

در آموزش داوینچی آمده است هنگام انتخاب DaVinci Resolve 17 ، دو گزینه در دسترس خواهد بود. نسخه محدود رایگان و حرفه‌ای است.یکی از این نسخه‌های این برنامه همان‌طور که گفته شد رایگان و نسخه دوم شامل هزینه است.در ادامه به مقایسه این دو نسخه می‌پردازیم تا با تفاوت‌های این دو نسخه ب طور کامل آشنا شوید.در سایت blackmagicdesign  قادر خواهید بود نسخه اصلی برنامه را دانلود کنید.

نسخه رایگان

با توجه به اینکه این نسخه گزینه رایگان است ، تعدادی از ویژگی‌ها را شامل می‌شود ، در آموزش داوینچی به این معنی است که حتی در برابر رقبای پولی نیز خود را حفظ می‌کند. اگرچه انتظار نمی‌رود پاسخگوی نیازهای متخصصان پیشرفته باشد ، اما بارگیری آن به طرز شگفت‌انگیزی رایگان است.هیچ علامت آبی وجود ندارد و بسته شامل تمام ابزارهایی است که برای تکمیل کار رنگی ، ویرایش صدا – و حتی برخی از اصول کار سه‌بعدی به آن‌ها نیاز خواهید داشت .بسیار ارزشمند است که بررسی کنید و توانایی آن را آزمایش کنید ، حتی اگر در حال حاضر از نرم‌افزار توسعه‌دهنده دیگری استفاده می‌کنید. ممکن است تعجب کنید وقتی یاد بگیرید عملکرد بیشتری نسبت به رقبا دارد.

نسخه استودیو

نسخه پولی شامل بسیاری از ابزارها و پیشرفت‌های جدید است. آموزش داوینچی می‌گوید یکی از جنبه‌های مثبت DaVinci Resolve 17 مدل قیمت‌گذاری است. یک‌بار هزینه 299 دلار (235 پوند) به شما مجوز دائمی بسته Resolve Studio را می‌دهد.این بدان معناست که این فقط نسخه فعلی نیست ، بلکه تمام نسخه‌های آینده و اصلاحات عمده به‌طور خودکار به همه مجوزها داده می‌شوند.نه‌تنها یک قیمت کاملاً رقابتی برای کل بسته را نشان می‌دهد ، بلکه بسیار مثبت با آن دسته از ارائه‌دهندگان نرم‌افزار ویرایش ویدئو که هنوز به مدل‌های اشتراک اعتماد می‌کنند ، مقایسه می‌شود.این پرداخت یک‌بارمصرف به شما امکان دستیابی به جعبه‌ابزار فعلی و دسترسی به تمام به‌روزرسانی‌های بعدی و نسخه‌های جدید را می‌دهد.

برخی از ویژگی‌های داوینچی ریزالو 17

در ادامه مقاله آموزش داوینچی به چند ویژگی جدید این نرم‌افزار می‌پردازیم.

ابزار جدید درجه‌بندی رنگ

برخی از کاربران آموزش داوینچی اظهار داشتند که علی‌رغم تلاش‌هایی که برای ساده‌سازی ظاهر و احساس صورت گرفته ، ممکن است منوی تنظیمات اشتباه گرفته شود.

پنل نظارت تجدید و تمدیدشده

نظر کاربران آموزش داوینچی این است که آن‌ها مرتباً دچار خرابی و مشکلات مربوط به‌سرعت واردات می‌شوند ، هم در نسخه‌های رایگان و هم در نسخه‌های استودیویی.باوجوداین ، به‌روزرسانی‌ها ایجاد تغییرات عمده در پرونده‌های واردشده را آسان‌تر می‌کنند.

کار با صدا

یکی دیگر از موارد اضافه‌شده کوچک اما مفید که در آموزش داوینچی نیز به آن اشاره‌شده است ، برش دهنده صوتی است که در حین برش کلیپ‌ها ، تجسم بهتر و بزرگ‌تری را ارائه می‌دهد. پس از اتمام برش ، شکل موج به بعد اصلی خود کاهش‌یافته و به شما امکان می‌دهد به‌سرعت و به‌آسانی پیش بروید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here