Home دسته‌بندی نشده مراحل کار رابط کاربری

مراحل کار رابط کاربری

0

چگونه می توان یک کارگر رابط کاربری شد

اگر می خواهید در طراحی UX تحصیل کنید و می خواهید در سال 2021 طراح UX شوید و در وهله اول به دنبال بهترین دوره های طراحی آنلاین UI / UX هستید ، به مکان مناسب رسیده اید. برای این مقاله ، به آموزش Ui پیوندها به یک سایت خارجی بروید. ما پرداخت خواهیم کرد

در گذشته ، من بهترین دوره های طراحی وب و دوره های توسعه وب را به اشتراک گذاشته ام و در این مقاله قصد دارم بهترین دوره های UX و گواهینامه های آنلاین را به اشتراک بگذارم که می توانید در سال 2021 به آنها بپیوندید و طراح شوید. UX شوید.

تقاضا برای UX / UI و متخصصان طراحی وب در بازار کار امروز همچنان در حال افزایش است. یادگیری مهارت های UI یا UX می تواند درهای بسیاری از مشاغل را به صورت محلی و از راه دور باز کند. ناگفته نماند ، گواهینامه در هر زمینه ای جایی برای جستجوی شغل شما خواهد داشت.

 

آموزش Ui یک استراتژی خوب برای هر طراح UX است تا پیشرفت کند و از سایر نامزدهای غیر ماهر یا خودآموز جدا شود. یک برنامه آموزشی با کیفیت UX نه تنها شما را در یک مقاله زیبا نشان می دهد ، بلکه باید مهارت ها و فنون عمیق تری را فراتر از این زمینه برای شما فراهم کند.

 

نه تنها این ، بلکه حتی کسانی که از قبل به توانایی طراحی UX اطمینان دارند می توانند با استفاده از این گواهینامه دانش فعلی خود را برای مشتری یا شغل بهتر به بازار عرضه کنند.

 

با این حال ، برخلاف سایر مهارت های دیجیتالی مانند رایانش ابری ، هیچ گواهی UX شناخته شده جهانی نمی تواند مکانی را در هر مکان برای شما تضمین کند. در این حالت ، انتخاب یک تامین کننده مطمئن اولین قدم مهم است.

 

برای سهولت جستجوی شما ، ما برخی از بهترین برنامه های صدور گواهینامه UX / UI و دوره های آموزش آنلاین با ویژگی های عالی را برای ارزشمندتر کردن تجربه یادگیری شما ذکر کرده ایم. دوره های زیر می تواند به شما کمک کند تا مهارت ها و دانش لازم برای موفقیت در UX را افزایش داده و افزایش دهید.

7 دوره آنلاین UI / طراحی برتر برای مبتدیان در سال 2021

بدون اتلاف وقت بیشتر ، در اینجا لیستی از پنج دوره آنلاین برتر آموزش Ui در سال 2021 آورده شده است. این ها بهترین دوره های رابط آنلاین از Udemy ، Coursera و Pluralsight هستند که هزاران زبان آموز مورد اعتماد دارند.

 

آنها همچنین کاملا آنلاین هستند ، به این معنی که اکنون می توانید آنها را از راحتی دفتر و خانه خود تهیه کنید. خواه بخواهید برای یک شرکت چند ملیتی کار کنید یا فقط برخی از نمایش های از راه دور UI / UX را انجام دهید ، این دوره ها مهارت های لازم برای انجام کار را به شما می دهد.

دوره آموزش Ui در طراحی وب: استراتژی ، طراحی ، توسعه

این یکی از بهترین دوره ها برای یادگیری UX و طراحی وب در Odmi است. TI تجربه خوبی را برای کسانی که تازه شروع به یادگیری مهارت های اساسی طراحی UX می کنند فراهم می کند.

 

این دوره که توسط جو نتولی ایجاد شده کاملاً جامع است ، بنابراین بعداً می توانید از این دردسر جلوگیری کنید. این اصول را به شیوه ای جذاب به دانشجویان خود یاد می دهد ، حفظ خاطرات را تشویق می کند و به شما دانش نمی دهد.

 

در آموزش آنلاین ui / ux و Web Design Master: Strategy، Design، Development ، شما نه تنها در مورد اصول UX بلکه در بخشهای عملی یادگیری شما در استفاده از طراحی UX در سایتهای بزرگ یا سایتهای هدف یاد خواهید گرفت. CMS (مانند وردپرس).) راهنما. )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here