Home دسته‌بندی نشده پنل کلمات کوتاه لایت روم

پنل کلمات کوتاه لایت روم

0

برش اتفاق افتاد پس از تصویربرداری از صحنه ، عکس راحت به نظر نمی رسید. با استفاده از فیلترها بر روی عکس های خود می توانید زیبایی را به عکس های خود اضافه کنید. این فیلترها در نرم افزارهای مختلفی موجود است اما مهمترین و ساده ترین نرم افزار برای استفاده در لایت روم هستند. ادامه این مقاله درباره آموزش لایت روم و یادگیری در این زمینه را از دست ندهید.

اگر به دنبال فلش آموزش حرفه ای لایت روم هستید ، می توانید از میانبرهای صفحه کلید و چراغ ها و صفحه کلیدهای سبک استفاده کنید
موثرترین روش برای طبقه بندی تصویر ذخیره آن با اطلاعات کلمات کلیدی است. به شما این امکان را می دهد که با وارد کردن اصطلاحات خاص کلمه کلیدی از پانل برای جستجوی تصاویر استفاده کنید ، یا برای قرار دادن گروه های دیگر از تصاویر مرتبط از پانل کلید واژه استفاده کنید.

این اولین مورد است

هنگام وارد کردن تصویر ، می توانید کلمات کلیدی را از جعبه گفتگوی Import Metadata وارد کنید ، عکس اضافه کنید و بعداً کلمات کلیدی را از صفحه Module Library Keywords ویرایش کنید. شکل 1 نشان می دهد که چگونه کلمات کلیدی در پانل به سلسله مراتب دسته بندی می شوند. این به شما کمک می کند عکس خاصی پیدا کنید.

صفحه 1
این لیستی از کلمات کلیدی Bygdøy است. زیرمجموعه مکانها> اروپا> نروژ و اصلی.

ما شما را تشویق می کنیم که بیشترین بهره را از دستگاه و باند تلفن همراه خود ببرید. اینجاست که همه چیز در شهر است. این Nero است و این تنها مورد است: Bygdøy. اگر می خواهید از شر این آشفتگی خلاص شوید ، باید سعی کنید از شر ظرفیتی که لازم دارید خلاص شوید.
تلفن کار با لایت رومE.
مهمترین ویژگی این نوع در دسترس بودن انواع مختلف ویژگی ها است. وقتی روی گروهی از کلمات کلیدی یا کلمه کلیدی دیگری کلیک می کنید ، منطقه محتوا یا نوار فیلم فقط تصاویری را نشان می دهد که معیارهای کلمه کلیدی انتخاب شده را دارند. اگر در این مورد اطلاعاتی ندارید ، سعی کنید یک مسئله موجود را پیدا کنید. این تصویر همچنین حاوی کلمه کلیدی Seascapes است اگر می توانید از این تصویر با استفاده از مکان اصلی> نوروز> موضوع شبه جزیره Bygd یا جستجوی Nature> Seascapes استفاده کنید (شکل 3 را ببینید).

صفحه 2
دو تصویر در این صفحه وجود دارد.

صفحه 3
بخش کلمات کلیدی را برای سه بار متوالی برای نقاط مهم بررسی کنید. ا ..

برای شروع استفاده از کلمات کلیدی فراداده ، در صورت جدید بودن آنها را به کلمات کلیدی خود اضافه کنید (کلمات کلیدی مورد نیاز خود را پیش بینی کنید) ، تصاویر را به کتابخانه خود اضافه کنید و کلمات کلیدی یا کلمات کلیدی جدید را از صفحه اطلاعات اضافه کنید. کلیپ های ویدیویی اضافی اضافه کنید. اگر می خواهید از این دردسر خلاص شوید ، می توانید به راحتی آن را روشن و خاموش کنید. این لیستی از تمام فشارهای عمده ای است که از آن زمان به این برنامه اضافه شده است.

اگر سیستم شما پتو ندارد ، باید پنجره ها یا شیشه های بدون سوراخ را بررسی کنید. این ویژگی علاوه بر سرعت بخشیدن به ورود اطلاعات ، به شما کمک می کند کلمات کلیدی را به دلیل ورود غیر سهوی یا اشتباه وارد کنید.

Lightroom زیباترین مکان در جهان است که می توانید بخوانید. برای ایجاد عکاسان Seascapes بر روی دکمه آموزش لایت روم کلیک کنید تا یک دکمه “Seascapes” با موضوع “Nature” یا برچسب “Keywords” ایجاد شود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here