Home دسته‌بندی نشده 4 نکته ساده برای طراحی با کنتراست عالی

4 نکته ساده برای طراحی با کنتراست عالی

0

آیا به ساخت پوستر فیلم یا موشن گرافیک مشغولید؟ ، ایده های شما با طراحی شما زنده می شوند. هدف قرار دادن مخاطب با کنتراست و نوع به شما امکان می دهد ترکیبات موثرتری ایجاد کنید که همچنین – به عنوان یک مزیت – بسیار سرتر به نظر برسد. در ادامه این آموزش چند نکته ساده برای طراحی با کنتراست عالی را باهم بررسی خواهیم کرد. اگر به آموزش بیشتر در این زمینه علاقه مندید از طریق این لینک اقدام کنید.

در این آموزش ، من به شما نشان خواهم داد که چگونه از اصل طراحی کنتراست استفاده می کنم تا طرح های نوع خود را تأثیرگذارتر کرده و ایده های خود را به طور موثرتری به مخاطب منتقل کنم. تایپوگرافی و اصول طراحی – مانند کنتراست – مباحثی هستند که ما در دوره های طراحی Kickstart و Design Bootcamp در اینجا در مدرسه راهنمایی درمورد آنها به طور عمیق صحبت می کنیم. اگر آنچه را امروز می آموزید دوست دارید ، حتماً آن را مرور کنید و ببینید چه چیزهایی را ارائه می دهیم.
همچنین می توانید فایل های پروژه ای را که در این ویدیو استفاده می کنم بارگیری کنید تا پس از پایان تماشا ، آنها را دنبال یا تمرین کنید.
امروز ما 4 نکته ساده برای طراحی با کنتراست عالی را در قالب موارد زیر آموزش خواهیم داد.
اندازه و مقیاس کنتراست
وزن کنتراست
تضاد با فاصله: ردیابی ، حمل و نقل و ثبت نام
کنتراست ارزش: وضوح یا تاریکی یک شی یا کلمه
برخی از قلم ها جایگزین شده اند ، زیرا ما نمی توانیم مجوزهای Druk (قلم را که امروز انتخاب کردم) به اشتراک بگذاریم. خیالتان راحت باشد و خود را عملی کنید.

4 نکته ساده در طراحی با کنتراست و نوع

کنتراست چیست؟

کنتراست به این معنی است که یک عنصر در طراحی شما متفاوت است. کنتراست اصلی است که به سازماندهی طراحی شما کمک می کند و سلسله مراتبی از عناصر مهم را ایجاد می کند. کنتراست به شما کمک می کند تا آنچه را که در طراحی شما مهم است به بیننده نشان دهد و EMPHASIS را ایجاد کند … و تأکید به شما معنی و تأثیر می بخشد.
کنتراست همچنین به بیننده می گوید که کجا ابتدا باید نگاه کند و می تواند به شما کمک کند تا بصری به طرح های شما اضافه شود.
اما مهمترین دلیل استفاده ما از کنتراست همانطور که در سایت schoolofmotion اشاره شده این است که ما باید چشم بیننده را کنترل کنیم.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here