Home دسته‌بندی نشده Tips to further develop your Instagram page

Tips to further develop your Instagram page

0

ممکن است صفحه ای در اینستاگرام باز کرده باشید ، اما آموزش تولید محتوا در اینستاگرام به درستی اجرا نمی شود. در این مقاله نحوه بهبود صفحه اینستاگرام خود را به شما آموزش می دهیم.

طول زیرنویس های اینستاگرام شما تا حدی به نوع محتوایی که ارسال می کنید بستگی دارد.

اگر می خواهید پیوندی را در بیوگرافی خود مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرام خود تبلیغ کنید و ترافیک را به سمت آن هدایت کنید ، بهتر است زیرنویس خود را کوتاه و ساده نگه دارید تا مردم بدون خواندن چند پاراگراف بتوانند دعوت به عمل شما را مشاهده کنند.

از طرف دیگر ، اگر می خواهید آموزش دهید یا داستانی را بیان کنید ، از عنوان زیر استفاده کنید ، همانطور که TED Talks در این پست انجام می دهد.

مطابق روش تولید محتوا در اینستاگرام برخی از پست ها نیازی به CTA ندارند ، مانند عکس Labradoodle که شخصی فقط برای سرگرمی و نامزدی به سر کار آورده است. اما به طور کلی ، در صورت امکان ، باید تماس های خوانده شده را نیز اضافه کنید. در غیر این صورت ، شما مردم را مجبور خواهید کرد آنچه را که می خواهید انجام دهند.

چندین مکان وجود دارد که می توانید فراخوانی برای اقدام اضافه کنید: عنوان ، عکس و رزومه. مهم نیست مردم می خواهند چه کاری انجام دهند: از یک صفحه وب دیدن کنید ، چیزی بخرید ، نظر دهید و غیره ، عنوان و محتوای خود را حذف کنید ، همانطور که GoPro در اینجا می گوید.

با تبلیغات روش تولید محتوا در اینستاگرام مخاطبان خود را افزایش دهید

مطمئن ترین راه برای ارائه محتوای خود به مخاطبان جدید ، اجرای تبلیغات در اینستاگرام است.

باز هم ، نقطه 3 در روش تولید محتوا در اینستاگرام ، مخاطبان خود را مشخص کرده است. اکنون می توانید از این اطلاعات برای هدف قرار دادن تبلیغات خود بر اساس موارد زیر استفاده کنید:

مکان: ایالت ، منطقه ، شهر ، ایالت و غیره

جمعیت شناسی: مانند سن ، جنسیت و زبان

موارد دلخواه – مانند سایر حساب هایی که افراد دنبال می کنند ، برنامه هایی که استفاده می کنند و تبلیغاتی که روی آنها کلیک می کنند.

رفتارها: اینستاگرام روشن و خاموش است

همچنین می توانید مخاطبین سفارشی را برای افرادی که در حال حاضر با آنها در ارتباط هستید بارگذاری کرده و از آنها برای ایجاد مخاطبان شبیه استفاده کنید.

مطابق ROM روش تولید محتوا در اینستاگرام ، می توانید داستان ، داستان یا اکتشافات را در فید ارسال کنید.

استراتژی خود را از طریق تجزیه و تحلیل محدود کنید

مهم نیست که چقدر در بازاریابی در اینستاگرام مهارت دارید ، همیشه می توانید بهتر باشید. بهترین راه برای بهبود نتایج این است که از کارهایی که قبلاً انجام داده اید درس بگیرید.

و بهترین راه برای تولید محتوا در اینستاگرام ، آگاهی از تمام اطلاعات موجود در Insights Instagram است.

در روش تولید محتوا در اینستاگرام این آغاز همه چیزهایی است که باید در مورد نحوه تکمیل استراتژی خود از طریق تجزیه و تحلیل Instagram بدانید:

ما می خواهیم یک پست وبلاگ کامل در مورد نحوه استفاده از Instagram Analytics برای جزئیات بیشتر داشته باشیم.

خلاصه

وقتی شما یک تجارت کوچک هستید و هیچ مارک برجسته ای ندارید ، به سختی می توانید از رسانه های اجتماعی نتیجه بگیرید و اینستاگرام نیز تفاوتی با آن ندارد.

بسیاری از نکات موجود در این راهنما به شما کمک می کند تا محتوایی ایجاد کنید که به شما در جذب فالوور بیشتر و تعامل در اینستاگرام کمک کند ، از جمله:

از یک برنامه تبلیغاتی ثابت استفاده کنید

ارسال مطالب متنوع به صورت روزانه

از ترکیب صحیح هشتگ ها استفاده کنید

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here